KURTYNA W GÓRĘ!!!

W ramach projektu MAM TALENT postanowiliśmy wesprzeć istniejącą już od kilku lat inicjatywę zainspirowaną przez duchową formację w ramach Ruchu Światło-Życie. Nasze działania też są w tej formacji głeboko zakorzenione i z niej wytrysnęło tchnienie Ducha Świętego, który nas wypełnia i prowadzi.

Zasponsorowaliśmy nagrodę za zajęcie I miejsca w tegorocznym Przeglądzie Teatrów Amatorskich Kurtyna 2018. Podobnie jak Stowarzyszenie Katolickie Amatorskie Centrum Kultury w Gdyni Małym Kacku naszym celem jest m.in. promowanie Nowej Kultury. Tak jak i my, marzą oni, by wybudować Dom Rekolekcyjny połączony z Centrum Kultury.

My skupiamy się bardziej na tym, aby nasz ośrodek był skierowany przede wszystkim do rodzin i im szczególnie przyjazny (więcej o naszym projekcie przeczytacie tutaj) , ale KIBICUJEMY WSZYSTKIM, którzy sieją dobro i WSPIERAMY BOŻE DZIEŁA – oby było ich jak najwięcej!!!

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie  na III edycję prawdziwego Święta Teatru Amatorskiego – KURTYNA 2018. Występy „na żywo” odbędą się w dniach 25.11.2018 – 01.12.2018. Kościół Chrystusa Króla w Gdyni zostanie przemieniony na teatr! Ale spokojnie – tylko na 7 wieczorów 😉

Przegląd zostanie zainagurowany Eucharystią 25 listopada 2018 0 godz.18.00, a zakończony niespodzianką!!! Zwieńczy go bowiem koncert zespołu niemaGotu i gala finałowa z wręczeniem nagród 1 grudnia 2018 o godz. 18.45.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia oraz na profilu na FB, a także na plakatach.

 

„Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane,
tak że nadmiar mieć będzie.

Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma.”
Mt 25,29

Pomnażajmy nasze talenty 😉

I podziwiajmy jak inni rozwijają talenty, którymi zostali przez Boga obdarowani – zatem kierunek – Centrum Kultury w Gdyni Małym Kacku, bo od 25 listopada KURTYNA 2018 idzie w górę!!!

 

 

 

 

 

Cieszymy się, że nas odzwiedziłeś 🙂

Jeśli chcesz wiedzieć, jak udaje nam się ściągać NIEBO na ziemię,

zostań z nami w kontakcie i obserwuj nasze poczynania

na bieżąco na facebook’owym profilu Fundacji:

https://www.facebook.com/CentrumDobrejNowiny/